Ankara Prefabrik Ev

Ankara Prefabrik Ev

Hızlı bir artış seyrine sahip olan şehir nüfus yoğunluğu nedeniyle ortaya çıkan yorucu bir yaşam atmosferinden kaçmak isteyenler için mükemmel bir alternatif olan Ankara prefabrik ev mükemmel bir tercih olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de son yıllarda ülkemizde şehir yaşamından bunalan insanların oldukça büyük bir bölümü ya köylere ya da yerleşimlerin çok daha az olduğu sakin yerlere gitmeyi tercih etmektedir. Bunun sonucu olarak da prefabrik ev ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Ankara prefabrik sektöründe böyle bir arayış içinde olanlar için sığınılacak güvenilir bir liman olarak ise en iyi şirketlerden biri olarak ise Ankara prefabrik ev firması öne çıkıyor.

Gerçek Huzur Ortamı Sunan Prefabrik Villalar

Prefabrik villa yaptırarak çok daha huzurlu ve sakin bir yaşam sürdürmeyi tercih edenler için güvenilir bir adres olarak faaliyetlerini yürütmekte olan Ankara prefabrik ev firması, prefabrik evlerde yüksek kalite ve konforun yanı sıra mükemmel tasarımı arayanların tercihi olmaktadır.

Yüksek Kalitede Malzeme Seçimi

Huzur arayışında olan insanların tercihlerinde ilk sıralarda yerini alan Ankara prefabrik evlerin inşasında kaliteli malzeme kullanımı büyük bir önem taşımaktadır. Bu önemin farkında olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan Ankara prefabrik ev firması, bu yapıların inşasında işinde profesyonel ustalar ve malzemelerden yararlanarak sektördeki yerini almıştır. Bu yönüyle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak nitelikte sağlam yapıların inşasını gerçekleştirmektedir.

Prefabrik Ev,Ankara da prefabrik ev  imalatı,konteyner ev imalatı çelik ev ve çelik villa imalatı yapan firmamız,tek katlı prefabrik ev modelleri ve uygun fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. Prefabrik ev ve fiyatları için iletişime geçiniz. prefabrik ev Ankara.

Prefabrike evler günümüzde hem konfor  hem dayanıklılık hem de istek ve arzularımız  doğrultusunda sıkça tercih  edilen yapılardır. Prefabrik  inşaat sektöründe sıkça kullanılmaya başlanmıştır.Bunun sebebi  ise imalatı ve montajının kısa sürede olmasıdır. Prefabrik ev Türkiye de  yeni yaygınlaşmasına rağmen hızlı yol almış ve çeşitli sektörlerde kullanılmaya başlanmıştır.

Mesela : bağ evi, bahçe evi,dağ evi,kır evi,hobi evi,villalar,çelik evler,konutlar gibi daha birçok seçenek sunulmaktadır. Prefabrik evler isteğe göre tek katlı ya da çok katlı uygulanabilmektedir. 

Burada önemli olan tek şey sizin nasıl bir prefabrik ev istediğinizi bilmenizdir.

Örneğin ; prefabrik evinizin katını, malzemesini,planını,modelini,metrekaresini,balkon kapı pencere gibi daha birçok inceliklerini siz belirliyorsunuz.

Kısacası ; prefabrik evle hayalinizi gerçekleştiriyorsunuz.Şehrin bunaltıcı havasından çarpık kentleşmeden uzak doğayla iç içe bir yaşam istiyorsanız prefabrik evler işte tam burada karşınıza çıkıyor. Prefabrik evler dilediğiniz plan ve projede hayalinizi gerçekleştir.

İmalatlarımız:

Prefabrik ev, çelik ev, konteyner ev, prefabrik villa, prefabrik kabin, prefabrik bekçi kulübesi, prefabrik şantiye binaları, prefabrik yemekhane, prefabrik yatakhane, prefabrik bahçe evi, prefabrik hobi evi, prefabrik bağ evi,konteyner, yaşam konteyner, şantiye konteyner, bahçe konteyner, ofis konteyner,güvenlik kabini, bekçi kulübesi.

Firmamız Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi Ankara ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir. yıllardır Ankara Prefabrik ve konteyner sektöründe hizmet vermektedir. Üretimlerini kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmakta ve bu sayede olumlu referanslar almaktadır. Bizler için müşterilerimizin referansı ile gelen yeni müşterilerin gelmesi işimizi doğru yaptığımızı gösterir.

Sektörde Ankara Prefabrik ev, Ankara Prefabrik çelik ev, Ankara Prefabrik betopan ev, Ankara Prefabrik villa, Ankara Prefabrik ofis binası, Ankara Prefabrik şantiye binası, Ankara Prefabrik yemekhane binası, Ankara Prefabrik yatakhane binası, konteyner ev, yaşam konteyner, ofis konteyner, şantiye konteyner, yemekhane konteyner, yatakhane konteyner, güvenlik-bekçi kulübesi gibi birçok Ankara Prefabrik Yapı imalat yapmaktayız.

İsterseniz standart boyut ve tasarımlarda isterseniz de özel boyut ve tasarımlarda Ankara Prefabrik ve konteyner imalatlarımız mevcuttur. Siz hayal edin biz yapalım. Hayalinizdeki prefabrik evi veya prefabrik ofisi sizler için 3 boyutlu olarak onayınıza sunuyoruz onayınızı aldıktan sonra Ankara Prefabrik Yapı imalatına hemen başlıyoruz.

Dayanıklı ve hızlı imal edilmeleri nedeniyle gün geçtikçe daha çok tercih edilen Ankara Prefabrik evler ve konteyner yapılar kalıcı ve geçici barınma ihtiyaçlarına hızlı çözümler oluşturmaktadır.
Ankara Prefabrik villalar maliyetlerinin betonarme yapılara göre daha uygun olmaları ve hızlı inşa edilmeleri nedeniyle tercih edilmektedir. Ankara Prefabrik villalar çelik destekli olarak imal edildikleri için depreme karşı dayanıklıdırlar.

Ankara Prefabrik Betopan Evler;
Dayanıklı sağlam ve kullanışlıdır. Birçok çevre etmenlerine de dayanmaktadır. Bu dayanıklılığını Betopan denilen oldukça sağlam olan malzeme çimento ve ağacın en mükemmel özelliklerini bir arada bulundurmaktadır. Çimentonun sağlamlığını ağacında esnekliğini kullanan Betopan malzeme yaptığımız Ankara Prefabrik Betopan Evlerin sağlamlığının temelidir. Betopan malzeme tabi olduğu testlerde oldukça başarılı olmuştur. Bu testlerden biri çevre koşullarından doğan etkilere ve biyolojik ataklara karşı aşırı dayanıklıdır. Aşırı nemli yörelerde, yer üstünde ve gömülü durumda mantar ve küfe karşı hassasiyeti test edilmiştir. Yer üstündeki levhalarda mantar ve küfe rastlanmamış 8 yıl süre ile yeraltında gömülü kalan levhalarda bazı küflenme izleri belirlenmiştir. Ancak bu bozulma yüzeyde 0.9 mm kalınlıkta kalmıştır. Açık alanda böceklenme için yapılan testte, levhaların, böceklerden etkilenmediği saptanmıştır. Aynı zamanda deprem ve yangın gibi afetlerin testlerinden de başarılı olmuştur. Ankara Prefabrik Betopan Evler son zamanlarda popülaritesi artmaktadır. Bunu sağlam, dayanıklı, kullanışlı ve düşük bütçeli olmasına borçludur. Her bütçeye uyun Ankara Prefabrik Betopan Ev imalatı yapmaktayız.  Ankara Prefabrik Betopan Evler müşterilin isteklerine göre isterlerse özel tasarım olarak da hazırlana bilirler. Ankara Prefabrik Betopan Evler müşterinin istek ve arzuları karşılayacak şekilde 3 boyutlu bir şekilde kağıda dökülmektedir. Eğer müşteri projeyi kabul ederse hiç vakit kaybedilmeden imalat başlanır ve en kısa zamanda müşterinin istediği arsa üzerine Ankara Prefabrik Betopan Ev teslim edilir.