Kaliteli Prefabrik Evler

Kaliteli Prefabrik Evler

Dünya nüfusunun büyük bir hız ile artması kentlerde de büyük nüfus artışına sebep olmaktadır. Özellikle son yıllarda insanlar daha sakin yerlere, köylere gitmektedirler. Buralarda ise inşaat ile uğraşmak yerine prefabrik müstakil ev yaptırmaktadırlar. Bu alanda firmamız sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Yapmış olduğu prefabrik müstakil ev çeşitlerinde en kaliteli malzemeyi kullanması ve oldukça profesyonel bir kadroya sahip olması sebebi ile insanların bu alandaki ihtiyaçlarını en sağlam ve en iyi şekilde karşılamaktadır.

Firmamız, prefabrik evlerin tasarımları için alanında uzman mimarlar ile çalışmaktadır. Bu sayede istemiş olduğunuz model ve ölçülere göre mimarlar prefabrik evleri çizmektedir. Firmamızdaki uzman iç mimarlar ile de evlerin iç dizaynı oldukça kullanışlı ve şık biçimde tasarlanmaktadır.

Yapmış Olduğumuz Diğer Prefabrik Ev Çeşitleri

Prefabrik Çelik Ev: Prefabrik Çelik evlerin yapımında hafif çelik malzeme kullanılmaktadır. İsteğe göre küçük kulübe tarzında isteğe göre de büyük villa tarzında yapılabilmektedir. Bu yapıların en büyük sağladığı avantaj ise depremden az etkilenmesidir. Kullanılan malzemenin hafif çelik olması ise prefabrik müstakil ev için taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Sağladığı diğer büyük avantaj ise ekonomik olması ve hızlı yapılabilmesidir.

Prefabrik Villa: Prefabrik villa modellerimiz normal villalar gibi iki katlı olarak tasarlanmakta ve normal villanın vermiş olduğu rahatlık ve konforu aratmamaktadır.

Konteyner Ev: Gerek bahçelerde gerekse inşaat alanlarında en çok kullanılan konteyner evler farklı amaçlar ile de kullanılabilir. Küçük ve şık tasarımlı bu evlerin içerisinde banyo, mutfak gibi alanlar bulunmaktadır.

Güvenlik Kabini: Özellikle site ve inşaat güvenlikleri için kullanılan güvenlik kabinleri şık tasarımlı ve kullanışlı olmaktadır. Yukarıda bahsedilen diğer ürünlerimizin yapımında gösterdiğimiz özen ve hassasiyeti güvenlik kabini içinde aynı şekilde göstermekteyiz.

Prefabrik Ev Fiyatları

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere müşterilerimize birden fazla seçenekte prefabrik ev çeşitleri sunmaktayız. Prefabrik fiyatları yukarıdaki çeşitlerden hangisini seçeceğinize göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca yine prefabrik fiyatları seçeceğiniz çeşidin metrekaresi, modeli ve istediğiniz ekstra özelliklere göre de değişiklik göstermektedir. Bu sebep ile en sağlıklı prefabrik fiyatları bilgisini firmamız ile iletişime geçerek alabilirsiniz.