Kampanyalı Prefabrik Evlerimiz

Kampanyalı Prefabrik Evlerimiz

Bizimle iletişime geçerek indirimli fiyatlarda sizlere sunduğumuz Ankara prefabrik ev seçenekler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. İnternet ortamında da prefabrik ev modellerimizin tüm görsellerini değerlendirme şansınız bulunuyor. Piyasanın çok altında olan fiyatlarımız bütçenize uygun seçenekler sunmaktadır. Bunun yanı sıra kullandığımız malzemelerin tamamı prefabrik ev Ankara modelleri içerisinde çevreye ve insan sağlığına uyumludur

Prefabrik Evlerde Yeni Seçenek: Çelik Ev Modellerimiz

Hem kaliteli hem de dayanıklı bir yerleşim alanı bakanlar çelik prefabrik ev modellerimize hızlıca göz atabilirler. Çevre şartlarına karşı mukavemet gücü ekstra gelişkindir. Yağmur ve kar gibi doğal kış şartlarına karşı dayanıklıdır.

Çelik malzemesinden üretildiği için hafif ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Deprem riskine karşı çok daha dayanıklı bir şekilde imal edilmiştir. Çelikten yapılan prefabrik ev Ankara seçeneklerimiz bütçenize göre çeşitler arz ediyor. İsteyenler için daha minimal ölçeklerde kulübe tarzı üretimlerimiz bulunuyor. Daha kapsamlı bir Ankara prefabrik ev seçeneği için ise çelik villalarımızı değerlendirebilirsiniz.

Çelik kalitesinde sunduğumuz evler diğer yapılara oranla biraz daha pahalı olmaktadır. Ancak bu üretimler çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü olarak kullanılma avantajını siz değerli müşterilerimize sunuyor.

Prefabrik Evlerimiz ve Özellikleri

İçini istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz prefabrik ev modellerimiz kataloglara girilerek incelenebilir. Dış yüzeyinde istediğiniz boyayı kullanabilirsiniz. Evlerin içerisinde mutfak, banyo gibi temel odalar da bulunmaktadır.

Küçük ölçekli tercihler için 40 metre kare ölçülerine sahip prefabrik ev Ankara seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Metre karesi arttıkça fiyatlarımızda küçük ölçekli değişikler yapılmaktadır. Ancak ödeme konusunda da müşterilerimize yardımcı oluyor ve taksitlendirme imkanları sunuyoruz. Diğer Ankara prefabrik ev boyutlarımız 70- 80 metre kare olarak devam ediyor. Geniş ailelerin hiç zorlanmadan yaşayabilecekleri evlerimiz ise 110 metre kareliktir.

Evlerin tamamında profesyonel mimarlar ile çalışıyoruz. Tamamen estetik ve kullanışlı evler üretmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda iç mimarların desteği ile geniş hacimli ve her türlü dekorasyona olanak tanıyan oda tasarımlarımız da mevcut.

Villalar ve güvenlik kabinleri için de bizimle iletişime geçebilir. Doğrudan şubemize gelen müşterilerimize de hem kataloglarda hem de fiyatlarda yardımcı oluyoruz.