Konteyner Ev Ankara

Konteyner Ev

Konteyner Evler Ankara

Konteyner Evler Firmamız Ankara da konteyner ev imalatı yapmaktadır.Konteyner  ev fiyatları için lütfen arayınız yardımcı olalım.Siz değerli konteyner ev alacak müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz.

Konteyner ev Ankara kampanyalı fiyatlarımızı kaçırmayın 16  bin TL den başlayan fiyatlarla.

Konteyner ev Ankara da bahçelerimizin olmazsa olmazı haline gelmiştir.hafta sonu evi, hobi evleri yapılarda yapılmaktadır.

Konteyner Evler Ankara da genelde hafta sonunda rahatlamak amacıyla bağ ve bahçelerde kullanılır.

İmalatlarımız:

Prefabrik ev, çelik ev, konteyner ev, prefabrik villa, prefabrik kabin, prefabrik bekçi kulübesi, prefabrik şantiye binaları, prefabrik yemekhane, prefabrik yatakhane, prefabrik bahçe evi, prefabrik hobi evi, prefabrik bağ evi,konteyner, yaşam konteyner, şantiye konteyner, bahçe konteyner, ofis konteyner,güvenlik kabini, bekçi kulübesi.

Hayalinizdeki prefabrik ev ve konteyner ev modelini hayata geçirebiliyoruz. 3 boyutlu olarak istediğiniz konteyner evler tasarımı çizilir ve onayınıza sunulur. Onayınızdan sonra konteyner ev imalatı süreci başlar.

Konteyner evler, aklınıza gelebilecek her türlü yapıda kullanılabilir. Evler, villalar, iş yerleri, bekçi kulübeleri, şantiyeler fabrikalar gibi birçok yapıda rahatlıkla kullanılabilirler. Konteyner ev, özellikle en çok kullanıldığı alanlardan biridir. Konteyner Evlerin hızlıca inşa edilme olanağı çok cazip gelmektedir. Ayrıca bu tür yapıları, dilediğiniz gibi dizayn ettirebilirsiniz. Bu tarz konutlarda normal evler gibi, tuvalet, banyo, mutfak ve odalar bulunur.

Sanılır ki bu tarz konteyner evlere, çivi çakılmaz veya dolap monte edilmez. Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Bu evleri de normal bir ev gibi düşünün. Yalıtımı iyi olan konteyner evler kışın da oldukça sıcak ve kullanışlıdır.