Prefabrik Bahçe Evi

Prefabrik Bahçe Evi :  Firmamız Ankara da bahçe evi,evleri,hobi evi,evleri,fiyatları ve modelleri imalatı yapmaktadır.Prefabrik bahçe evi Fabrikasyon olarak üretir.Prefabrik hazır konut yapılan beton platform üzerine monte edilen yapılardır. Prefabrik hazır evler amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim alanına uygulanabilecek şekilde çevre koşuları da dikkate alınarak imal edilmektedir.

Prefabrik hobi evinde kişinin görüş ve düşünceleri önceliklidir.

Prefabrik Hobi Evleri, ses-ısı izolasyonu, yangın ve depreme dayanıklılığı bakımından uluslararası standart ölçülerinde hazırlanır. İsteğe göre değişik seçenekli malzemeler de kullanılır. Özel temel gerekmeden vinç ihtiyacı olmaksızın çevreyi kirletmeden kısa sürede monte edilebilir.

Prefabrik Bahçe Evleri : bağ evi,baçe evleri,yayla evi,hobi evleri,prefabrik villa,prefabrik dubles,prefabrik çelik ev, yazlık ev,prefabrik konutlar,prefabrik bina,prefabrik yapı,prefabrik ofis, kışlık ev, motel ve tatil köyleri için pratik ve ekonomik çözümdür.

İmalatlarımız:

Prefabrik ev, çelik ev, konteyner ev, prefabrik villa, prefabrik kabin, prefabrik bekçi kulübesi, prefabrik şantiye binaları, prefabrik yemekhane, prefabrik yatakhane, prefabrik bahçe evi, prefabrik hobi evi, prefabrik bağ evi,konteyner, yaşam konteyner, şantiye konteyner, bahçe konteyner, ofis konteyner,güvenlik kabini, bekçi kulübesi.

Hayalinizdeki prefabrik bahçe ev modelini hayata geçirebiliyoruz. 3 boyutlu olarak istediğiniz prefabrik hobi evlerin tasarımı çizilir ve onayınıza sunulur. Onayınızdan sonra prefabrik bahçe evleri imalat süreci başlar.

Prefabrik, aklınıza gelebilecek her türlü yapıda kullanılabilir.Prefabrik Bahçe Evleri, villalar, iş yerleri, bekçi kulübeleri, şantiyeleri fabrikalar gibi birçok yapıda rahatlıkla kullanılabilirler. Prefabrik ev, özellikle en çok kullanıldığı alanlardan biridir. Evlerin hızlıca inşa edilme olanağı çok cazip gelmektedir. Ayrıca bu tür yapıları, dilediğiniz gibi dizayn ettirebilirsiniz. Bu tarz konutlarda normal evler gibi, tuvalet, banyo, mutfak ve odalar bulunur.

Sanılır ki bu tarz evlere, çivi çakılmaz veya dolap monte edilmez. Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Bu evleri de normal bir ev gibi düşünün. Yalıtımı iyi olan prefabrik evler kışın da oldukça sıcak ve kullanışlıdır.