Prefabrik Ev Ankara Yenimahalle/Ankara

Prefabrik Ev Ankara Yenimahalle/Ankara

Prefabrik Ev Ankara Yenimahalle/Ankara şubesi olarak Emir Prefabrik Ev sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Ankara’nın yenimahalle semtinde prefabrik ev imalatı yapılmaktadır ve Türkiye’nin her bölgesine buradan hizmet verilmektedir. Malzemeler Avrupa standartlarına göre üretilmiş kaliteli malzemeler olup, yangın, deprem, sel gibi doğal afetlere dayanıklı nitelikler taşıyor. Böylece müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteye sahip yapılar üretmenin gururunu yaşıyoruz. Ev yapımında görevli olan ekibimiz, profesyonel ve alanında tecrübeye sahip bir ekiptir. Ekibimiz hizmet içi eğitimlerini tarafımızca tamamlamış olup işini öz veriyle yapmaktadır. Üretmiş olduğumuz evlerin kalitesi ise bu doğrultuda artmaktadır.

Emir Prefabrik Ev firması Prefabrik Ev Ankara talepleriniz için mevcut veya sizin belirlediğiniz bir tasarımda sürat ile proje sunacak ve onayınızı takiben de evinizin inşası başlayacaktır.  Prefabrik Bahçe Evi, tek katlı prefabrik veya iki katlı prefabrik müşterilerimizin isteği doğrultusunda inşa edilmektedir.

Hobi bahçeleri için prefabrik evler veya konteyner evler çoğunlukla tercih edilmektedir. Maliyet açısından betonarme evlerden daha uygundur ve yapım süresi 20 gündür. Prefabrik evler anahtar teslim sizlere verilmektedir. İşimizin her zaman arkasındayız…