Prefabrik Ev ve Villa Modellerimiz

Prefabrik Ev ve Villa Modellerimiz

Sizlere prefabrik ev yapımı alanında kaliteli ve güvenceli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Sitemize girerek prefabrik modelleri ve evlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

Prefabrik Evler ve Model Özellikleri

Sizlere sunduğumuz ilk seçenek 40 metre kareye sahip prefabrik ev yapımı ürünlerimizdir. Orta büyüklükteki bir ev arayışında olanlar için ölçüleri 50 ile 70 metre kare arasında değişen prefabrik modelleri de bulunuyor. En büyük modellerimiz ise 110 metre kareliktir. Sizlere sunduğumuz evlerin tamamı güvenli bir şekilde yaşayabileceğiniz niteliklere sahiptir.

İnşasında kullanılan malzemelerin tamamı hem insan hem de çevre sağlığına uygundur. Yenilikçi tasarımlarımız ile beraber aradığınız kalite sizlere sunduğumuz prefabrik ev yapımı çeşitlerimizde fazlasıyla bulunuyor.

Prefabrik Çelik Ev Modellerimiz

Hafif çelik kullanarak ürettiğimiz bu modeller hem istediğini fiyatta hem de talep ettiğiniz dayanıklılığı bünyesinde barındırmaktadır. Depreme ve diğer çevre şartlarına karşı oldukça dayanıklı birer yapıya sahiptir. Hızla inşa ettiğimiz evleri sizlere anahtar teslim olarak takdim ediyoruz.

Çeliğin topraklama özelliğini avantaja çevirebilirsiniz. Yıldırım gibi tabiat unsurlarından da kesinlikle etkilenmez. Özellikle hem ucuz hem de nitelikli ev arayışında olan kişiler için ideal ölçülere sahip olan yapılardır. Oda sayıları tamamen isteğinize ve taleplerinize göre şekillenmektedir. Normal evlerde olduğu gibi banyo ve mutfak gibi ayrı kısımları da bulunmaktadır. İsterseniz evlerin görsellerine hızlıca göz atıp buna göre bir tercihte de bulunabilirsiniz.

Ödeme konusunda da size çeşitli taksitler ve imkanlar sunuyoruz. Çelik evlerimizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Yalıtım konusunda da beklenenin çok üstünde olan bir performansa sahiptir. Özellikle kış mevsimlerinde bu evlerde sıcak ve konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Prefabrik Ev Yapımında Villa Seçeneklerimiz

Villa yapılarımız prefabrik modelleri arasında yer alan bir diğer seçenektir. Tamamen yenilikçi ve özgün bir tasarıma sahiptir. Birçok farklı renkte ve oda sayısında olan türleri mevcuttur. Dilerseniz telefon ile dilerseniz ofisimize gelerek kataloglarımızı inceleyebilir ve bu şekilde seçim yapabilirsiniz.

Tek katlı villalar dışında iki katlı olan villalarımız da son derece uygun fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Villaların en büyük özelliği istenildiği takdirde ofis ve kabin olarak da kullanılabilmesidir.